.

.

Шкрилец, Камен Пијат Coasters со Носителот - Монтажни Не-нула и да Не се лизга Прстен - се Спречи Кондензација-4 Инчен рачно изработени Круг Увеселителен парк Set-Tabletop Зашт

Шкрилец, Камен Пијат Coasters со Носителот - Монтажни Не-нула и да Не се лизга Прстен - се Спречи Кондензација-4

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

✔ 【Пијат Coasters за Tabletop Заштита】 Анти-нула Прстен ќе обезбеди вашиот маси не ќе биде почешано додека прстенот е против пролизгување.Поради тесна врска со чеша плоча, прстенот ќе бидете сигурни дека водата не тече кон табела, која обезбеди подобра заштита.Одговара за секоја табела тип, Бар, Кујна, Дома Décor. ✔ 【Се спречи Кондензација 】Заштитете го вашиот кујнски површини, трпезариска маса или бар од пијат прстен дамки.Одговара за чај чаши, чаши пиво, стрелецот чаши, вино, чаши, пченица очила, витко очила и филџани кафе. ✔ 【Природни Чеша 】 Направени од природен камен кој е не-токсични и без мирис.На чеша собата е лесно да се чисти : Само треба да се избриша чисти помош на влажна крпа или печете користење на благи детергенти и вода. ✔ 【Лесно Складирање 】Двете камени плочи coasters и челик носителот додадете модерен и софистициран допир на вашата кујна или дома декор. ✔ 【90-ден Гаранција】 ве Молиме да се забележи дека ние обезбеди 90-ден гаранција на сите наши производи.Во рок од 90 дена по предмети примени, доколку постои било каков проблем со предмети (квалитет, функција, итн.), ве молиме контактирајте со нас.Ние сме уверени со квалитет и функција.Ако не сте задоволни со тоа, само да го испрати назад.Анти-нула прстен во базата за да се осигура вашата маси нема да биде изгребани.Одговара за секоја табела тип, Бар, Кујна, Дома Décor.Прстенот го прави увеселителен парк против пролизгување и гарантира дека вода нема да протокот на маса.Заштитете го вашиот кујнски површини, трпезариска маса или бар од пијат прстен дамки.Одговара за чај чаши, чаши пиво, стрелецот чаши, вино, чаши, пченица очила, витко очила и филџани кафе.Изработени од природен камен кој е не-токсични и без мирис.Лесен за Чистење : Само треба да се избриша чисти помош на влажна крпа или печете користење на благи детергенти и вода.Двете камени плочи coasters и челик носителот додадете модерен и софистициран допир на вашата кујна или дома декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент