.

.

Желка Плажа Recon 70 Арктикот Кавер-Gaming Слушалки - Xbox Серија X|S, Xbox Еден, PS5, PS4 и Nintendo Прекинувач (Xbox Серија X)

Желка Плажа Recon 70 Арктикот Кавер-Gaming Слушалки - Xbox Серија X|S, Xbox Еден, PS5, PS4 и Nintendo Прекинувач

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесни удобност - лесен дизајн обезбедува комплетна удобност за време на оние часа-долго игри сесии.Висок квалитет 40 mm јазик - неспоредливи 40 милиметри над-уво јазик произведе јасни издигнувања и thundering падови.Флип-up микрофон - Желка плажа е познатиот Висока Чувствителност микрофон зема вашиот глас гласно и јасно, флипс до за да го исклучите.Премиум уво перници - Синтетички кожа завиткани уво перници се обезбедат подобри удобноста, подобрување на басот и подобра изолација на бучава.Мултиплатформен компатибилност - гејмерски слушалки, кои се дизајнирани за PS4 и PS5 и, исто така, работи со Xbox Серија X|S, Xbox Еден, Nintendo Switch, КОМПЈУТЕР и мобилни уреди.Опис на производот Изграден за вашиот следен победа, вашиот најновите достигнувања и многу повеќе е Желка Плажа Recon 70 арктикот кавер-мултиплатформен гејмерски слушалки.Кој Желка Плажа најновите лесен и удобен слушалки дизајн, за неколку часа на игра, со висок квалитет на 40mm јазик и над-уво премиум синтетички кожа перници кои ќе ви го следат секој јасни Високи и thundering ниски, а истовремено блокирање на бучава.Желка Плажа реномирани високо-осетливост на микрофон за да се осигура дека вие сте слушнале јасно и лесно флипс до за да го исклучите.Конечно, разновиден 3.5 mm конекција го прави совршен за замена помеѓу PS4 и Xbox Еден контролори, Nintendo Прекинувач, како и компатибилни мобилни уреди.Сет Содржи : Recon 70 Арктикот Кавер-Gaming Слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент