.

.

Базен Hammock, Homga 4-во-1 Базен Сплавови Базен Лебди Мулти-Цел Гумени Вода Hammock ( Дневна Стол, Седло,Drifter) Преносни Базен Чаир

Базен Hammock, Homga 4-во-1 Базен Сплавови Базен Лебди Мулти-Цел Гумени Вода Hammock ( Дневна Стол, Седло,Drifter)

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

❤4-во-1 Мулти-Цел Гумени Hammock - Уникатен 4-во-1 вода карактеристики, може да се користи како hammocks, loungers, безделници и спорт saddles, добра вода лебди, кој ви дава поинакво искуство.Ќе добиете целосна задоволство да се биде во вода. ❤Неспоредлив Квалитет Препорачува за возрасни или деца под старателство на возрасни употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент