.

.

Ercadio 24 Пакет Момче или Девојка Cupcake Toppers Сјајот Onesie Jumpsuit Cupcake Зема Бебето Туш Деца Роденден Родова Открие Партија Торта Декорација Материјали.

Ercadio 24 Пакет Момче или Девојка Cupcake Toppers Сјајот Onesie Jumpsuit Cupcake Зема Бебето Туш Деца Роденден

DEN 326.16

Пристапност
Во достапна форма

Посебен сјај момче или девојка onesie jumpsuit родова открие cupcake toppers ќе го направи cupcake повеќе убави и впечатливи, зголемување на забава на вашата страна.Материјал : Висок квалитет на сјајот 300g картон со храна одделение чепкалки за заби стапчиња.атрактивни и издржливи!.Пакет/Големина:Пакет на 24pcs,6 парчиња од секој дизајн.сите наши зема беа собрани,Здрав!Големина : 2.8*4.2 инчен / 2.1* 4.8 инчен / 2.8*4.2 инчен / 2.1* 4.8 инчен (вклучувајќи ги држи).Совршен за : пол открие партија,бебе туш,деца роденден,момче или девојка тема партија торта декорација.Тоа исто така може да се користи како cupcake зема,сладолед зема, мезе зема, овошје зема, или партија храна зема.Пријателски Потсетување : Дизајнирани за единствено еднострана,на друга страна е обична бела.Само за декорација цели, ова не е јадење и ве молиме НЕ користете го во рерна или микробранова.

Главните карактеристики

Избор на клиент