.

.

Gossifan Fedora Капи за Мажи Широк Обод Панама Шапка со Класичен Појас

Gossifan Fedora Капи за Мажи Широк Обод Панама Шапка со Класичен Појас

DEN 2241.60

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Тока затворање.КЛАСИЧЕН FEDORA ШАПКА : Gossifan нови памук fedora капа е изработена од 65% памук, 35% полиестер, меки и удобни за носење, ова fedora шапка со широк убаво појас тока.ШИРОК ОБОД ШАПКА : Прилагодлив рака во внатрешноста на тока шапка, една големина одговара на сите, повеќето жени и мажи.шапка обемот : М : 57-58cm/22.44"-23.83"; Гребенот Ширина : 7cm/2.75".безвременски и класичен стил за жени, без да се verbose или надмена.ДИЗАЈН : Класичен дизајн со појас, Ако се чувствувате премногу е силно или премногу лабава, може да се прилагоди на големината со прилагодување јаже.шапка прави голем дар за кои модерен тренд на пријател на твое.дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.ЧИСТА СОВЕТИ : Лесно да се грижи-исчистени со коњски влакна четка или меки shoeshine четка, малку влажна крпа, lint ролери, и хемиско чистење на сунѓерот за дамки.Answer : ___________________________ NOTE : Одлична за облекување нагоре или надолу, носи едноставен и лесен стил во вашиот секојдневен живот, тоа е совршен додаток за сите годишни времиња, ќе биде уникатен подарок капа за дами во божиќ и денот на благодарноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент