.

.

DORMAN ПОМОШ! 65293 Диференцијални Приклучок

DORMAN ПОМОШ! 65293 Диференцијални Приклучок

DEN 168.00

Пристапност
Во достапна форма

Директна замена - ова диференцијални покрие plug натпревари вклопуваат и во функција на фабриката дел на одреден години, го прави и модели.Идеално решение - на овој приклучок е сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или не успеа поради замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа диференцијална покрие приклучокот е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент