.

.

LIUMANG Хардвер Алатки Трајни 4 Тешки Castor Тркала - 2 Вртливата Casters и 2 Крути Casters 150mm Транспорт Casters за Количка Индустрија Погодно (Боја : Црвена, Големина : 6in)

LIUMANG Хардвер Алатки Трајни 4 Тешки Castor Тркала - 2 Вртливата Casters и 2 Крути Casters 150mm Транспорт

DEN 6886.32

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи : На casters се направени од тешки-должност материјали и се издржливи во секојдневна употреба.Тркалата се претвори мирно и тивко.Товарот капацитет : тркалата имаат висок квалитет на челик рициново предници и пред-drilled плоча монтажа седишта, како и прецизност топката имајќи структури, кои може да се постигне соодветна тежина дистрибуција, индустриска сила издржливост и импресивна тежина имајќи.Предности : рициново дизајн го прави овие casters имаат високи перформанси во одржување на стабилноста, со предностите на флексибилни движење, стабилна кревање, големи оптоварување, и лесно ракување.Примена : Оваа тешка должност рициново е фиксиран на лет кутии, мебел, алатка кутии, светлина машини, погодна за разни видови на подови, како што се домови, продавници, училишта или болници. 360-степен оперативност : Опремен со 360-степен ротирачки заграда, на тркала може да се претвори во било која насока.Се движат workbenches, табели, кабинети и опрема за да дестинации повеќе лесно и флексибилно.

Главните карактеристики

Избор на клиент