.

.

Resealable Кеси 9.5×13.5, 30PCS, Екстра Дебели 3 Мили Големи Јасно Пластика Reclosable Ziplock Кеси со Заклучување Печат Патент за Т-Маица Облека Складирање Пакување Поли Кеси

Resealable Кеси 9.5×13.5, 30PCS, Екстра Дебели 3 Мили Големи Јасно Пластика Reclosable Ziplock Кеси со Заклучување

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

СПЕЦИФИКАЦИЈА : 3 мили Јасно патент кеси, Пакување од 30, Димензија е 9.5"×13.5"(Исклучување на Патент).МАТЕРИЈАЛ : Пластични Resealable кеси беа направени од страна на Ниска Густина Полиетилен (LDPE), без Мирис, Храна Одделение Безбедно, Не-Токсични, Екстра Тешки Дебелина, Водоотпорен.ЗАПЕЧАТЕНИ : Нашата zip loc кеси се 100% Херметички и Обновливи со силна патент за заклучување ви обезбеди брз и практичен начин да се спакуваат, без користење ленти или јажиња.ПРИМЕНА : Складирање торби за облека, пример, фотографија, уметност и занает, идеален начин да се организира и пакување на различни стоки добро. 100% ЗАДОВОЛСТВО : ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail за секој случај, ние гарантираме за нашите клиенти 100% пари назад во 90 дена.Боја : Бриши | Големина : 9.5"×13.5".

Главните карактеристики

3 mil Clear zipper bags, Pack of 30, Dimension is 9.5×13.5(Exclude the Zipper) :
Избор на клиент