.

.

Artcome 3 Еез Nutcracker Нерѓосувачки Челик Орев Бомбичка Поставите вклучувајќи 1 Орев Бомбичка и 2 Зема

Artcome 3 Еез Nutcracker Нерѓосувачки Челик Орев Бомбичка Поставите вклучувајќи 1 Орев Бомбичка и 2 Зема

DEN 155.76

Пристапност
Во достапна форма

Ова не ' рѓосувачки челик сет вклучува 1x орев бомбичка и 2x зема.Добро за рак, hummer, ракчиња како и повеќето видови на плодови.Стилски и ергономски дизајн, одлична за ресторани, пикник и за домашна употреба.Издржливи и машина за миење Садови безбедно.Ако не сте целосно задоволни само ги споделите со нас и ние ќе ги нудиме брза наплата или замена, без прашања праша.Бренд : Artcome Материјал:Нерѓосувачки челик Compelete сет : 1 x Орев Бомбичка 2 x Зема.

Главните карактеристики

Избор на клиент