.

.

Dickies Мажите Изшкуркан Патка Столар Жан

Dickies Мажите Изшкуркан Патка Столар Жан

DEN 717.36

Пристапност
Во достапна форма

Дополнително, тие се облека-изми да испорача одлична скршени-во чувствуваат во текот на долгите денови на работа.КВАЛИТЕТОТ DENIMWEAR : Нашите популарни линија на солиден фармерки се подготвени да работат или да се играат во било која ситуација со класичен стил кој тројна stitched шевовите за дополнителна издржливост, месинг навртки кои се спречи rips на стресот поени, & не успеваат-доказ тешки месинг патентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент