.

.

8 Парчиња Бела Падобран Летање Играчки Рака Фрлање Отворен Падобран Играчки со Акварел Пенкала Фрлање Падобран Човек Без Батерија, Ниту Собрание на Летање Играчки

8 Парчиња Бела Падобран Летање Играчки Рака Фрлање Отворен Падобран Играчки со Акварел Пенкала Фрлање Падобран

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Инспирира потенцијал : Како децата на отворено игра играчка, рака фрлање отворен падобран играчка може да го подобри децата око контрола на способноста за вршење на децата е во рацете на способност, се посветам на децата физички мускулна контрола способност и логично размислување способност, децата можат да ја подобрат нивната способност за играње игри.Внатрешна и надворешна играчки : Бела падобран летање играчка ќе престане вашето дете од добивање досадно, тоа исто така ќе го заштити своите очи од нив се движат подалеку од ТВ екранот и играње надвор, која ќе го направи вашето дете повеќе појдовни и силна.Карактеристики : Материјал : ткаенина и пластични Боја : бела Пластика војник големина : прибл.Заринкаа присутни : рака фрлање надвор падобран прави убав празничен подарок за Божиќ, роденден или тема partyji, тоа може да донесе повеќе забава за вашето семејство и да се обезбеди соодветна DIY играчка за вашето дете да ја користи нивната имагинација и креативност.Рацете на способноста : фрлање падобран може да го подобри детски креативен дизајн и размислување проток способност, во процесот на DIY падобран играчки на децата може да се подобри способноста за разликување на бои и рацете на вештини, тие можат да го користат овој DIY алатка за да ги изразат своите идеи.Лесно да се игра : оваа бела падобран играчка е лесен за употреба, не треба батерија или на собранието, само фрли тоа висок и види неговото слетување ситуација, постојат ограничувања возраст, па и луѓето можат да се заедно и да игра отворено игри со играчка да се зајакне врската.5 инчи Пакетот вклучува : 8 x Падобран летање играчки 12 x Акварел пенкала Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент