.

.

Moen T8375NHCBN Комерцијални М-DURA PosiTemp Туш Само Трим Комплет без Showerhead без Вентил, Класичен Бранеа Никел

Moen T8375NHCBN Комерцијални М-DURA PosiTemp Туш Само Трим Комплет без Showerhead без Вентил, Класичен Бранеа

DEN 1523.52

Пристапност
Во достапна форма

ТОПЛО И ги ПОКАНУВА : Брусен Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.ВЕНТИЛ е ПОТРЕБНО : Ова трим комплет бара вентил # 4792 за да заврши инсталацијата.ДОЛГОГОДИШНАТА ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Изградена на Moen M-PACT заеднички вентил систем, овозможувајќи ви да се ажурира на славина стил во иднина без замена било молк.АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.Се справи со работи спротивно преку 270° лак со исклучување во 6 часот, а максималната жешка the9 часот позиција.Исклучи во насока на стрелките на часовникот насока.Боја : Класичен Бранеа Никел | Стил : Туш Намали За Полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент