.

.

2022 Излет - 2022 Неделен Месечен Планер, Јан 2022 - Декември 2022, 8.5 x 6.4, Флексибилни Hardcover, Силна Твин - Жица Обврзувачки

2022 Излет - 2022 Неделен Месечен Планер, Јан 2022 - Декември 2022, 8.5 x 6.4, Флексибилни Hardcover, Силна

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗЛЕТ 2022 ПРЕГЛЕД - 2022 неделно & месечна излет со флексибилни hardcover, од Јануари 2022 - Декември 2022. Големина на овој излет е : 8.5" x 6.4" кој е удобен за носење и употреба.МЕСЕЧЕН - Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Таа, исто така се дава осврт на претходниот и следниот месец календари за едноставна минатото разгледување и идно планирање.НЕДЕЛЕН - Неделен приказ на страниците на овој 2022 излет содржат доволно наредени пишување простор за детални дневно планирање, состаноци, активности и повеќе.Празниците се означени за да ве потсети на важни датуми.СПЕЦИЈАЛИТЕТИ - 8.5" x 6.4" Планирање Страници Подебели Хартија Флексибилни Hardcover Контакти Брз Референтни Информации Годишен Преглед на Референтна Календарски Празници Месечна Јазичиња Држави, Метрополи и Време Зони Силна Твин-Жица Обврзувачки Внатрешниот Џеб Еластична Затворање |.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - високиот квалитет hardcover има мека tactility, и силни метални и стапките на рамно спирални обврзувачки дава овој излет енергична изгледа да светне вашиот ден.Покрај тоа, во задниот џеб може да се задржи вашата лабава предмети, како авионски билети, карти, документи и повеќе.Две години на референтни & празници.Контакт страници.Забелешка страници & задниот џеб.Неделен приказ страница на овие 2022 излет распоредот содржи доволно наредени пишување простор, кој може да се користи за детални дневни планови, дневници, партии, белешки, итн.Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.Можете да напишете дополнителни работи во белешките дел.Доволно правило блокови, може да се користи за пишување на распоред во тоа, за да се избегне заборавајќи важно дена.Страниците на излет 2022 : 68 Листови / 136 Pages Size на излет 2022 : 8.5 x 6.4 x 0.2 inches Weight на излет 2022 : 10 ounces Color на излет 2022 : различно обоени.Високиот квалитет hardcover има мека tactility, и силни метални и стапките на рамно спирални обврзувачки дава овој излет енергична изгледа да светне вашиот ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент