.

.

Votono 2 парчиња Универзална Вертикална Пол Планината Адаптер со 8 Циклуси Ѕид Монтирање Јамка Заградата за видео надзор Безбедносна Камера PTZ Купола (2 парчиња)

Votono 2 парчиња Универзална Вертикална Пол Планината Адаптер со 8 Циклуси Ѕид Монтирање Јамка Заградата за

DEN 902.40

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Високо Квалитетен Метал, Conner Ѕид монтирани видео надзор камера заградата; Боја : боја на слонова коска;.Пакетот Вклучува : 2x Пол Ѕид Монтирање Заградата + 4x Φ100mm обрачи; 4 x Φ200mm карики.Се користи за Пол Монтажа Нерѓосувачки Челик Затворач, Лесно да се прилагоди на големината на различни колони Работи како адаптер за да им овозможи на корисниците да се качи ништо да вертикална пол.Материјал : Квалитет на Метал, Боја : боја на слонова коска,Тип : Ѕид, Столбови и Таванот, Агол Ѕид монтирање на видео надзор камера заградата.Лесно да се инсталира и да се прилагоди на насоката на камерата Стандардна големина е компатибилен со повеќето надзор на камерата.Тоа е погодна за внатрешна, надворешна, врвот, ѕид и плафон за монтажа;.Примена : се Користи за Пол Монтажа Нерѓосувачки Челик Затворач,Работи како адаптер за да им овозможи на корисниците да се качи ништо да вертикална поле;.

Главните карактеристики

Избор на клиент