.

.

Затегнувачка Отпор Реални Силиконска Маска на Главата, Elikliv Рачно Изработени се Соочуваат Женските Cosplay за Crossdresser Транссексуалци Влечете Кралицата

Затегнувачка Отпор Реални Силиконска Маска на Главата, Elikliv Рачно Изработени се Соочуваат Женските Cosplay

DEN 298.56

Пристапност
Во достапна форма

Elikliv Силиконска Маска на Главата:Прекрасен стил, со јасни и деликатна фацијални карактеристики, погоден за повеќето луѓе.Широко Апликација:Погоден за машки кои сакаат да бидат од женски пол, фаворизирана од страна на крос-салон, транссексуалци, transvestite, костим-плеер, влечете кралицата или само за ноќта на Вештерките забава.Рачно изработени Вештина:Направени од храна одделение силиконски, со реални кожата, текстура и ултра тенок раб, се помеки и поприродни од последните генерации.Humanize Дизајн:може да се види преку прекрасни очи.Веѓите се рачно удирани со тупаници.Устата може да се отвори за зборување, јадење и пиење.Мало трајна шминка на лицето го прави вашиот трансформација полесно.Исто така, можете да се применуваат шминка на маската, како ви се допаѓа.Забелешка:Без лепак е потребно, производи не вклучуваат облека, перики, трепки, очила и други додатоци.Како да се грижи за ова?1.Исчистете ги во млака вода со благ сапун, воздух-сува или со крпа нежно;2. Да се чува далеку од жешка температура, сонце, остар pointy работи, машина за перење, хемиски материјал;3.За да се избегне промена на бојата на други облека, не чистење на производи со други алишта.4.Овој производ е лесно боење.Затоа, не носат избледени облека или накит.Вештачки боење не се враќа.За по-продажба на услуги.Ако наидете на проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви обезбеди со задоволително solution How да се користи?тоа е headwear силиконска маска, можете да направите тоа од течни фондацијата и да се направи тоа одговара на вашата боја на кожа.Потоа додадете лажни трепки, тоа ќе изгледа пореално.Пакување list1*силикони mask Note!Рачно изработени од страна на нашиот уметник, може да има отстапување од 1-2cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент