.

.

MacCan Пневматски PUT5/32 Унија Tee 5/32 x 5/32 x 5/32 Цевка ОД Воздушна Притисни за да се Поврзете Фитинзи (Пакување од 10)

MacCan Пневматски PUT5/32 Унија Tee 5/32 x 5/32 x 5/32 Цевка ОД Воздушна Притисни за да се Поврзете Фитинзи

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Високо-квалитетни материјали, стотици тестови, трајни, нема воздух истекување.Брза инсталација, едноставен и флексибилен, простор за заштеда, лесно да се поврзете цевка со еден допир.Работен Притисок : 0-1 Носители.0 mpa 0-150psi.Работна Температура : 0-60°C 32~140°F. Применливи Цевка : Полиуретан и Најлон.Големина : 5/32" OD.

Главните карактеристики

Избор на клиент