.

.

MOWARM Пакет на 12 Божиќ Сјајот Poinsettia Цвеќиња 2 Стилови на Вештачко Цвеќе за Божиќ Дрво Декорација 5.9-инчен Розово Злато

MOWARM Пакет на 12 Божиќ Сјајот Poinsettia Цвеќиња 2 Стилови на Вештачко Цвеќе за Божиќ Дрво Декорација 5.9-инчен

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет и големина】 Пакет вклучуваат 12 парчиња на Божиќ сјајот poinsettia, две дизајн стилови се вклучени.Дијаметарот на секој poinsettia е околу 15 см/5.9 инчи, и обилен сјај на површината на Божиќ poinsettia го прави тоа око-фаќање и убава. 【Добар Материјал】 Божиќ poinsettia цветови се изработени од ПВЦ и покриени со сјај во прав.Лесни, трајни, и флексибилни corded столбови ги направи лесен и едноставен начин за различни празник декорација потреби. 【Лесно да ги Красат】 сет содржи 12 шипки, прачки се лесно да се отстрани, лесен за чување. 【2 Стилови】 2 различни стилови на дизајнирање на Божиќ сјајот poinsettia, секој стил на дизајн има 6 парчиња. 【Широка примена】 Исклучителна Божиќ цвеќиња не се погодни само за украсување различни Божиќ декорации, но, исто така, погодни за украсување на свадбена партии, роденден партии, Нова Година партии, исто така погоден за фотографија сцена декорација, итн.Боја : Розово Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент