.

.

Забава Експрес - Мини Винил Падобранци (6dz) - Играчки - Карактер на Играчки - Правец на Прозорци & Падобранци - 72 Парчиња...

Забава Експрес - Мини Винил Падобранци (6dz) - Играчки - Карактер на Играчки - Правец на Прозорци & Падобранци

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Фрли претпазливост на ветер.Покани овие винил падобранци на вашата следна забава и да се забавуваат истурам нив во воздух и да се гледа на нив плови на земјата.Одлична партија за услуги или за карневалот награди, овие мали знаци се сигурни да се донесат насмевка на вашето лице.Секој асортиман карактеристики за темно сина, светло сина, розова, зелена, портокалова и жолта падобранци. (6 десетина по единица) 1 1/2".Мини винил падобранци (1.5") дојде во избрани бои.Децата ги фрли нагоре и да се види нив плови на земјата, благодарение на нивните пластични падобрани.Овие се забавуваат партија корист за било која партија и големиот карневал награди.Децата имаат сакаше нив со години.

Главните карактеристики

Избор на клиент