.

.

LANMU Винил Обвивка Планината Компатибилен со Трепкање на Отворено Камера, Без Дупка Потребни Куки Клипови и Монтажа Заградата за Монтажа Трепка Камера, Додатоци, Во?

LANMU Винил Обвивка Планината Компатибилен со Трепкање на Отворено Камера, Без Дупка Потребни Куки Клипови и

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Нема Дупки или Алатка е Потребно : Само користење на клиповите што сакате да ги закачите на планината да винил обвивка без дупчење, понуди здрав држи, нема да го оштети вашиот пристап.Лесно да се отстрани за да го замените батериите. 360 степени Прилагодливи Камера Планината : зголемената стапка компатибилен со трепкање на камерата е лесно прилагодлив со 360-степен зглобот и 90 степени за навалување на столбот.Се обезбеди на сите вашето домаќинство безбедност во сите круг начин.Надградба на Винил Обвивка Клипови Куки : LANMU Надворешна Обвивка Закачалка Компатибилен со Трепкање на Камерата е составен од нерѓосувачки челик клипови и метал монтажа заграда, подобро од пластични оние, супер издржлив и сигурен.Погоден за било какви временски услови, како што се дожд, сонце, ветер,снег.Едноставен за Инсталација и Отстранување : Завртка заградата дел во клипот прво, потоа инсталирате на камерата за да ја заградата и кука до обвивка.Лесно да се отстранат и да се преселат тоа насекаде каде што сакате.Широк Компатибилност : Не само што добро работат со трепкање на отворено камера, трепка xt, трепка xt2 и трепка отворено оригинални заграда, но исто така компатибилна со wyze cam отворено,wyze cam v3, arlo камера, arlo од суштинско значење,прстен да се држи до камери и други камерата треба 1/4 завртка дупка.(Забелешка : blink оригинални заграда не е вклучен).

Главните карактеристики

Избор на клиент