.

.

Домаќин Замрзнување Пиво Очила, 16 унца Замрзнувач Гел Чилер Двоен Ѕид Пластични Замрзнати Пивце Стакло, Сет од 2, Црна

Домаќин Замрзнување Пиво Очила, 16 унца Замрзнувач Гел Чилер Двоен Ѕид Пластични Замрзнати Пивце Стакло, Сет

DEN 539.76

Пристапност
Во достапна форма

НЕМА ПОВЕЌЕ ТОПЛО ПИВО.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ BREWS МРАЗ ЛАДНО - Ги пиво ладно повеќе!Уживајте во вашата омилена pilsner, ИПА, витко, јаболковина и повеќе во оваа разладени пиво пивце.Ако тоа ќе биде добро од замрзнатите кригла, тоа е дури и подобро од Домаќинот Замрзнување Ладење Пивце Стакло.МАГИЈАТА Е ВО ГЕЛ - изолираната пластични ѕидовите на ова пиво стакло се полни со заштитен ладење гел.Ова работи како пиво чилер кога замрзнати.Замрзнување за два часа да студ гимнастик гел и чува вашите пијалаци на идеална температура.УДОБНОСТ-ЗАФАТ СИЛИКОНИ БЕНД ЗА ЛЕСНО ПИЕ - На BPA-free пластични изградба се создава здрав пиво стакло кои се совршено прилагодени за употреба на отворено.Една изолирана силикони бенд врз основа го прави за удобно ракување, совршен за на отворено.УЖИВАЈТЕ ЗАБАВА ВО СОНЦЕТО СО ЛАДНО ПИВО НА ЖЕШКИТЕ ЛЕТНИ ДЕНОВИ - Пластична конструкција со не-пот силикони костец направи оваа најдобар отворено пиво стакло.Се користи во лето двор скара, tailgates, и каде што треба да се задржи пиво мраз ладно на жешките летни денови.ИНОВАТИВНИ ПОДАРОК ЗА CRAFT ПИВО ЉУБОВНИК КОЈ ИМА СÈ што е - Оваа изолирани замрзнувач пиво стакло е совршен подарок за тато на Денот на Таткото, но погодна за мажи & жени во секој празник.Секој кој ужива функционални додатоци ќе љубов оваа чаша пиво.Боја : Црна премногу често, млака температури и водени се стопи коцки мраз дојде меѓу вас и освежителен пијалок.Па ние измислил стакло да се поправи.Користење на заштитен ладење гел, нашите ЗАМРЗНУВАЊЕ drinkware брзо треска било пијалок (пиво, вино, алкохолни пијалоци, iced чај, ладно пијалак кафе) на својата идеална служат температура и тврди дека температурата за неколку часа.ЗАМРЗНУВАЊЕ чаши мора ништо да инсталирате или калибрирање, и никогаш не ќе мора да се справи со напои-надолу пијалоци.Само малце и да уживате.

Главните карактеристики

Избор на клиент