.

.

Duobed Тенок Линија Складирање Отоманската - Сива

Duobed Тенок Линија Складирање Отоманската - Сива

DEN 3096.00

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер.Duobed складирање sectionals се совршен мултифункционален мебел решение за седење и спиење.Поврзете нив да се создаде софи, столови и кревети.Направен од 100-Процентно полиестер за лесно нега со лен-како се чувствуваат.Фирма 1.8 Густина пена нуди чувствувате удобност и lumbar suport.Се поврзува со други Duobed Османлиите, или да користите сам.Направени Во САД - може да обезбеди swatches на барање. 3 Години Гаранција.Стил : Станбени | Боја : Сива Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент