.

.

Ender 3 3D Печатач Директни Екструдер Надградба комплет Лесно Печатење на Флексибилна Филамент,Одговара за Creality Ender-3, Ender 3 Про,CR-10,CR-10-ТИ,S4,S5 3D Печатач

Ender 3 3D Печатач Директни Екструдер Надградба комплет Лесно Печатење на Флексибилна Филамент,Одговара за Creality

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Не фирмверот модификации се потребни.Работи на сите Ender 3/Ender 3 Про,CR-10/CR-10-ТИ,S4,S5 принтери и колекции.Повеќе материјал опции, вклучувајќи кршливи и flexibles.Повеќе точни филамент истиснување. 3 D Печатач Директни Екструдер Надградба комплет Лесно Печатење TPU Флексибилни Филамент.Не фирмверот промени потребни Работи на сите Ender 3/Ender 3 Про,CR-10/CR-10-ТИ,S4,S5 принтери и колекции Повеќе материјал опции, вклучувајќи кршливи и flexibles Повеќе точни филамент истиснување 3 D Печатач Директни Екструдер Надградба комплет Лесно Печатење TPU Флексибилни Филамент Пакет Листа : 1 * Екструдер Вози Храна за Полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент