.

.

Neobay Прилагодливи Мачка Вратата на Рака и Latch, Алтернатива за Внатрешни работи Мачка Вратата и Пет Порти, да ги Задржи Куче Надвор од Отпадоци Кутија

Neobay Прилагодливи Мачка Вратата на Рака и Latch, Алтернатива за Внатрешни работи Мачка Вратата и Пет Порти,

DEN 599.04

Пристапност
Во достапна форма

???????????? ???????????????????????? ???????????????? ???????????? ???????????? ???????????????????? : Neobay милениче вратата рака помага да се задржи вашето куче надвор од Ѓубре Кутија или Мачка Внесувач (ако кучето е малку поголем од мачки) со употреба на прилагодливи вратата на рака да се остави отворена вратата правилно, јазот е доволно широка за така мачките лесно може да го внесете, и тесен е толку кучиња и бебињата не може да оди преку.Совршено решение за Кити да се има приватност. ????????????????-???????????????????????????????????? ???????????? ???????????????? ???????????? ???????????? ???????????????? : Инсталира во секунди : само кора s спалната соба.Спречување на домашни миленици од влегуваат и излегуваат од вратата се отвори во текот на ноќта, овозможувајќи премногу светлина за да го внесете од lobbys ноќ светла.Спречување на домашни миленици од добивање заробена во соба со затворање на вратата и оштетување на тепих и на вратата.Како да ја добиете нашата кожен соседи да живееме заедно мирно дома е голем предизвик, да Се има некој од следните сценарија кои вознемирувачки твојот живот?.Куче закуски мачка измет од ѓубре box Dog gobbles до сите мачка food Clumsy мачка секогаш е заробен од страна на внатрешни работи мачка портата.Куче плаче на вашата облека или чевли.Мачка се плаче и дека нема безбеден простор да остане како се пречи од страна на кутре.Ако ова ви звучи познато, своето време за Neobay Прилагодливи Милениче Вратата Рака!.Чувајте го отвори вратата малку во секое време да им овозможи на воздухот и топлината да циркулира.Се создаде состојба во која нов кожен член на семејството и старите членови се да се запознаат едни со други бавно.имајте бебињата во една соба, но нека critters во или надвор.Го поставите правила за да ги споделите со вашите домашни миленици доаѓаат и си одат да го доделеното соба на распоред.Имајте на кучето надвор од babys спалната соба.Спречување на домашни миленици од влегуваат и излегуваат од вратата се отвори во текот на ноќта, овозможувајќи премногу светлина за да го внесете од lobbys ноќ светла.Спречување на домашни миленици од добивање заробена во соба со затворање на вратата и оштетување на тепих и на вратата.

Главните карактеристики

Избор на клиент