.

.

Fushing 20 Тешки Двојна лична Карта Значка Носителот Јасно Вертикална ПВЦ со Водоотпорен Тип Resealable Zip, Пластични Име на Носителот на Ознака, Еден Слој Дебелина 0.4 mm Подеб

Fushing 20 Тешки Двојна лична Карта Значка Носителот Јасно Вертикална ПВЦ со Водоотпорен Тип Resealable Zip,

DEN 1147.20

Пристапност
Во достапна форма

68 инчи(L x W)дебелина : 0.Ниска температура отпор.Долготрајната употреба нема да биде стареење.72 инчи/120mm.Дебелина : 0.На значка сопствениците не ќе остави трага, укината и refolded многу време.Совршен за задржување на името ознаки, значки, автобуски карти, училиште картички, канцеларија картички и така натаму.Картички со бар кодови или QR кодови можат да бидат скенирани без отстранување од значка sleeve holder.Спецификации:.Ексклузивно Двојно Карта Носителот Дизајн : Секоја страна е картичка што може лесно да се приспособат на различни картички и да не магацинот на картички заедно, со пошироката работ, мазна, носат-отпор и да не пукаат.Значка на Сопствениците, се мора да се има ставки за вашата компанија, кои го прават вашиот идентификација на екранот јасно.4 mm, во споредба со стандардна дебелина 0.5 инчи, удобно се вклопува 1-5 компјутери на вакцинацијата картички, ID картичка, кредитна картичка или возачка дозвола големина картички.Ексклузивно Двојно Карта Носителот Дизајн : Секоја страна е картичка што може лесно да се приспособат на различни картички и да не магацинот на картички заедно, со пошироката работ, мазна, носат-отпор и да не пукаат.На значка за носител со id lanyard е совршен за виси на вратот.Долготрајната употреба нема да биде стареење.68 инчен / 9.По тестирање на -30 целзиусови Степени, тоа не ќе embrittle, за да се избегне cracking Hot притискање на формирање на линија за производство на време.Картички со бар кодови или QR кодови можат да бидат скенирани без отстранување од значка sleeve holder.Јасно трајни ПВЦ материјал, ниска температура на корозија и високи-температура отпор.4 mm, подебели 60% од Стандардните 0.На resealable торбичка го задржува вашето име ознаки, кредитна картичка, значка, или хотел картичка,автобуска карта, безбедна и цврста и здрав да ги задржи вашите картички чисти и неоштетени.Тоа е погоден за канцеларија, на училиште, или социјални настани.Целосно автоматизирана работа, во близина сврзување притисок за подобрување на сврзување на повеќе фирма.Топла притискање на формирање на линија за производство на време.5 cm, внатрешни димензии : 3.Ниска температура отпор.Прикачите на многу видови на вратот lanyards,стрингови,синџири,или стигнале carabiner ролна клипови.Ниска температура отпор.Јасно трајни ПВЦ материјал,не додадете било какви отровни и штетни plasticizers и стабилизатори, со не-токсични, без мирис, нема загадување со тешки метали, за да се обезбеди безбедност и заштита на животната средина.Повторното користење : Тоа е погоден за канцеларија, на училиште, или социјални настани.Пошироката Работ, не пукаат.Кристално јасна транспарентна на двете страни.Ексклузивно Двојно Карта Носителот Дизајн : Секоја страна е картичка што може лесно да се приспособат на различни картички и да не магацинот на картички заедно, со пошироката работ, мазна, носат-отпор и да не пукаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент