.

.

Lanzom Жените Дама Ретро Широк Обод Големи Флопи Панама Шапка Појас Волна Fedora Шапка

Lanzom Жените Дама Ретро Широк Обод Големи Флопи Панама Шапка Појас Волна Fedora Шапка

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Тока затворање.Материјал : 90% волна ,10% worsted влакно ,мека и удобна за носење.Големина : Една големина одговара на сите повеќето жени.Шапка обемот 22.5" ;.Моден дизајн : На горен дел едноставна појас тока дизајн, додадете колку жена вкус.Практична настава : дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Повод : прекрасен капа за носење додека градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, планинарење, црковните функции, трка ден настаните, па дури и надвор, во свој задниот двор или било какви активности на отворено.Се облекуваат со овој елегантен флопи Шапка,ајде да одиме надвор за забава.Волна fedora стил шапка е направен од одличен квалитет worsted влакна и памук.Дише, лесни, и издржливи волна материјал нуди голема удобност за целодневно носење.Можете да ги носат додека се градинарство, плажа, базен, парк, кампување, планинарење, риболов,црковните функции, трка ден настани или било надвор вратата активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент