.

.

Паѓаат лисја Cupcake Материјали за 25 - Wrappers, Toppers, Sprinkles - Есенски Лист во Облик на масло за Јадење се Меша, Голема Благодарност Украси за Muffins

Паѓаат лисја Cupcake Материјали за 25 - Wrappers, Toppers, Sprinkles - Есенски Лист во Облик на масло за Јадење

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој комплет вклучува сите материјали кои ви се потребни за печење вкусни и стилски денот на Благодарноста / Падне cupcakes,и muffins, есен бои заедно со есенски лисја зема ќе ги воодушеви вашите гостите, деца и возрасни!. (25) Јавор лисја инспириран cupcake облоги / носителите се сигурни да додадете елегантен допир да вашиот cupcakes. (1) 2.2 оз денот на Благодарноста / Падне јадење посипете микс, карактеристики есенски лисја во портокалова жолта зелена тиква и бои. (25) Есенски лисја toppers - Совршени за ставање на cupcakes, muffins и колачи.изберете мерки : 1.25 W x 3.8 H. Сите предмети вклучуваат 100% пари назад гаранција за квалитет.Благодарение давање печење материјали за up-to 25 cupcakes го Прослават денот на благодарноста во стил со овие денот на Благодарноста / Падне cupcake печење материјали во собата, тоа вклучува и сите предмети што треба за создавање на стилски и вкусно денот на Благодарноста / Падне тематските cupcakes.Портокал, тиква, жолти и зелени бои заедно со јаворите и паѓаат лисјата дизајн ќе комплимент вашиот cupcakes и се сигурни да се биде хит со сите ваши гости, деца и возрасни!Комплет вклучува : 25 Јавор лисја инспириран cupcake wrappers / носителите 1 x 2.2 оз денот на Благодарноста / Падне јадење посипете микс 25 Cupcake Toppers / зема.

Главните карактеристики

Избор на клиент