.

.

GTIWUNG 480Pcs JST Конектор за Полнење со 2.54 mm JST-XH 2/3/4/5/6 Pin Домување Машки и Женски Конектор Приклучок, Pin Терминал Конектори, JST Адаптер Кабел Конектор Приклучок за Машки и Ж?

GTIWUNG 480Pcs JST Конектор за Полнење со 2.54 mm JST-XH 2/3/4/5/6 Pin Домување Машки и Женски Конектор Приклучок,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

54 mm JST-XH 2 Машки Pin Конектори 310 Pcs x 2.Повратни информации и Преглед Топло Добредојде : Вашите Повратни информации и Преглед се нашата најголема мотивација за да се обезбеди квалитет на производите.54 mm JST-XH 2 Машки Pin Конектори 4 Pin 15 Pcs x 2.Направено.54 mm терминали и pin живеалишта се организирани во различни мрежи, па тоа е лесно за вас да одберам еден ви треба брзо. ★ Конектор Тип : JST-XH; Pin Проред : 2.54 mm JST-XH 2 Женски домување Конектори 15 Pcs x 2.Искрено со нетрпение очекувам вашите коментари и предлози.На калај позлата и внатрешни чист бакар може да се зголеми на спроводливост, и обложување антиоксиданс површина може да се зголеми работниот век на овие pin конектори.54 mm Женски Терминал Конектори TOOHUI Работа Цел : Да се обезбеди на клиентите со квалитет на производи и услуги е нашата заложба.54 mm JST-XH 2 Машки Pin Конектори 3 Pin 20 Pcs x 2. ★ Корисна Кутија за Приклучок Игли : Различни модели на 2.★ Точка Име : JST Конектор за Полнење.54 mm JST-XH 2 Машки Pin Конектори 5 Pin 15 Pcs x 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент