.

.

Кафематот, од не ' Рѓосувачки Челик Moka Кафе Тенџере Percolator Stovetop Еспресо Млеко Создателот Percolator Шпоретот Врвот Филтер Кафе Создателот Тенџере Лесно Чистење (300ML 6 Прве

Кафематот, од не ' Рѓосувачки Челик Moka Кафе Тенџере Percolator Stovetop Еспресо Млеко Создателот Percolator

DEN 640.56

Пристапност
Во достапна форма

Направени на супериорен нерѓосувачки челик материјал, домот полиран финиш.Нема боја се менува, полесно да се чисти.Ергономски отпорност на топлина bakelite рачка, високи-температура отпорни и изолација.Со исклучителна изглед, и 4 различни големини на садови може да бидат избрани, тоа го прави вашиот живот повеќе домот.Тоа може да биде поставен на било готвење апарат, и само во неколку минути ќе уживате во врвен кафе.Лесно и практично да се работи, и работи брзо, совршен за користење во дом или канцеларија.Големина : 6 Првенство.

Главните карактеристики

Избор на клиент