.

.

Dell 250 Вати Напојување Inspiron 530s 620s Vostro 220s Тенок Дел: 3WFNF

Dell 250 Вати Напојување Inspiron 530s 620s Vostro 220s Тенок Дел: 3WFNF

DEN 624.00
DEN 717.60

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Вистински Dell 250 W Напојување Единица За Одберете Inspiron, Vostro, Студиото, и Optiplex Тенок Десктоп Системи.Излез : 250 W Влез : 100-127 V~/8 A / 200-240 V~4А-AC Влез : Фреквенција : 50-60 Hz Конектори : 1 x 24-Pin ATX Конектор, 3 x SATA Конектор, 1 x 4-Pin ATX Конектор ****Ова напојување модел нема 4-Pin Флопи Диск Конектор.Ве молиме бидете што тоа ги задоволува вашите потреби и барања за вас систем.Inspiron 530s, 531s, 537s, 540s, 545s, 546s, 560s, 570s, 580s, 620s , 620s, Vostro 200s, 220s, 230s, 260s, 400s, Optiplex 390, 790, 990, и Студио 540s, 537s, 560s Тенок Десктоп Системи.Compaitble Модел Броеви : PS - 5251-5, L250 NS-00 , PS-5251-08 D, H250 AD-00, D250 A1005 L, D250 ED-00, ДПС-250 AB-67, F250 ED-00, Д-0250 ADU00-101, D250 ND-00, УП, ДПС-250 AB-73 A, AC250 NS-00, PCA038, TFX0250 D5 WB, D250 AD-01 D250 ED-01, ДПС-250 AB-68 A, D250 AD-00, F250 AD-00, Д-0250 ADU00-201, PC7068, HP-D2506 R0, PS-5251-5, ДПС-250 AB-36, TFX0250 D5 WB, H250 ED-00, D250 E006 L, PS-5251-06. Компатибилен Дел Броеви : WX9 P8, CYY97, 7 GC81, 6 MVJH, YJ1 JT, 3 MV8 H, 3 WFNF, 5 FFR5, 76 VCK, HY6 D2, MPX3 V, PWJ55, T498 G, W208 D, W209 D, W210 D, X3 KJ8, XFWXR.Вистински Dell ОЕМ 250 Вати Напојување Единица за Inspiron 530s, 620s, Vostro 220s Тенок Модел, Дел Број : 3 WFNF AC250 NS-.

Главните карактеристики

Избор на клиент