.

.

Hongso 16 1/2 Цевка Цевка Горилници Замена за Совршен Пламен 24137, 24138, 2518SL-ТНГ, 2518SL-NG, SLG2008A, SLG2007A, SLG2007B, SLG2007D, BBQ Grillware GGPL-2100 Скара, Нерѓосувачки Челик, SBB411-4

Hongso 16 1/2 Цевка Цевка Горилници Замена за Совршен Пламен 24137, 24138, 2518SL-ТНГ, 2518SL-NG, SLG2008A,

DEN 461.00
DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 16 1/2" x 1", 4-ПАКЕТ.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Лесно да се инсталира. ➤Се вклопува Двор Скара GBC1405 W-В. ➤се Вклопува Brinkmann 810-2320. ➤Се Вклопува Charmglow 810-2320. ➤Се вклопува Господар Креирање на Модели : GGP-2501, GGPL-2100 CA. ➤Одговара на Претседатели Избор PC25632. ➤Одговара на СКАРА Grillware Модели : GGPL-2100, GGPL2100, GSC2418 N, GSC2418. ➤Се вклопува во Северна Америка Отворено Модели : 10807 A, 843019 U, 848506 A, BB10571 A, BB10769 A, BB10769 A-1, BB10807 A. ➤Се Вклопува Broil-Мате Модели : 726454, 726464, 736454, 736464. ➤Одговара На Скара Про Модели : 226454 2009, 226464, 236454, 236464. ➤Се вклопува Совршено Пламен Модели : 24137, 24138, 2518 SL-ТНГ, 2518 SL-NG, 2518 SLN-ТНГ, MH45812 3 JYP, SGL2008 A, SLG2007 A, SLG2007 B, SLG2007 D. ➤Се Вклопува Фунта Модели : 526454, 526464, 536454, 536464. Бидете сигурни дека ќе се измери големината на вашите оригинални делови и да се споредат со наше ПРЕД цел.Големина : 4-Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент