.

.

Театарот Подароци за Актери Музички Театар е мојот Спорт, T-Shirt

Театарот Подароци за Актери Музички Театар е мојот Спорт, T-Shirt

DEN 299.52

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Мојот Мозок е 95% Бродвеј Шоу Песни Стихови.Го прави голем дар за професионални, аматерски или поддршка на актери.Направени за Бродвеј љубовници, Музички љубовници, thespian, драма тренерот или клубот.Совршен за жал ми е јас не можам да се проба театар nerd.Се носат оваа симпатична tee за време на вашиот проби во училиштето.Убав подарок за некоја entertainer, изведувач, Средно Училиште драма студентот или на факултет учител.Исто така работи и за директорот, пејачи, танчери, зад сцената, музика писатели и фаза екипажот.Постапувајќи е мојот Џем.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Мојот Мозок е 95% Бродвеј Шоу Песни Стихови.Го прави голем дар за професионални, аматерски или поддршка на актери.Направени за Бродвеј љубовници, Музички љубовници, thespian, драма тренерот или клубот.Совршен за жал ми е јас не можам да се проба театар nerd.Се носат оваа симпатична tee за време на вашиот проби во училиштето.Убав подарок за некоја entertainer, изведувач, Средно Училиште драма студентот или на факултет учител.Исто така работи и за директорот, пејачи, танчери, зад сцената, музика писатели и фаза екипажот.Постапувајќи е мојот Џем.КЛИКНЕТЕ НА БРЕНДОТ за слична облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент