.

.

Stetson Cranston Волна Почувствува Porkpie Шапка

Stetson Cranston Волна Почувствува Porkpie Шапка

DEN 1078.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.На Stetson Cranston Волна Почувствува Fedora карактеристики посебна свинско пита круна, дискретна гребенот, внатрешни работи памук sweatband и да е заврши со grosgrain шапка бенд.Мека Волна Почувствува, Направени во U. S. A.

Главните карактеристики

Избор на клиент