.

.

SONGMICS 30 Инчи Виткање Складирање Отоманската Клупата со Нервира Капак, Складирање Градите Footstool, Faux Кожа, Браун ULSF45BR

SONGMICS 30 Инчи Виткање Складирање Отоманската Клупата со Нервира Капак, Складирање Градите Footstool, Faux

DEN 780.48

Пристапност
Во достапна форма

Кожа.ФЛИП КАПАК колапс на клупата за да зачувате простор кога не е во употреба.ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Пространа внатрешниот простор на 80 L да обезбеди повеќе опции за складирање за да се скрие далеку дребулии, држете децата' играчки, ќебиња, перници, списанија, облека, итн., максимизирање на вашиот простор на паметен начин.ЗДРАВ пена поместена перница го прави удобно да седат на и лесно да се чисти.СЕКУНДИ ДА се СОБЕРАТ Изградена со само 3 едноставни делови, тоа трае неколку секунди да се постави за брза употреба, погоден за дневна соба, спална соба, entryway, дневна и повеќе.Боја : Кафена.

Главните карактеристики

Избор на клиент