.

.

Шкорпија EXO-AT950 Штит (Јасно)

Шкорпија EXO-AT950 Штит (Јасно)

DEN 1078.80

Пристапност
Во достапна форма

Замена штит за Шкорпија EXO-AT950 шлем.Ever Clear не-магла shield.State-of-the-art магла-слободна технологија.ТОЧКА одобрени.Ги исполнува FMVSS 218 Стандард.ТОЧКА одобрени.Ги исполнува FMVSS 218 Стандард.Боја : Јасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент