.

.

Целосна Замена Колекции

Целосна Замена Колекции

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа accessoreis делови може да се користи за возрасни или деца.Овој објект е еднократно и ние препорачуваме да го замени на редовна време.Големината на замена на делови е универзална и може да се користи за повеќето воздух-компресија машини.Тоа се прави со високо квалитетен материјал, Латекс-слободни и Без мирис.Ако пакетот на објектот е раскинат, ве молиме не користете го објектот и не контактирате на време.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.Тоа содржи целосна замена на делови кои што треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент