.

.

ИКОНАТА 12736 Свежа Вода Резервоарот со 1/2 FTP и 1-1/4 Додатен WT2472-32 x 12 x 12, 20 Литри

ИКОНАТА 12736 Свежа Вода Резервоарот со 1/2 FTP и 1-1/4 Додатен WT2472-32 x 12 x 12, 20 Литри

DEN 1941.60

Пристапност
Во достапна форма

Едно парче изградба.Рото-украсениот дизајн.Цврсти, трајни.Резервоарот за вода само.Рото-украсениот, едно парче конструкција за крајна издржливост. (Изборен) 3 hookup фитинзи и 1 пополни фитинг инсталирани (од пред лицето на дијаграмот) за погодност за користење во било ориентација. 32" x 12" x 12", 20 Литри. - Тенк или Само со три агол сместување фитинзи во вашиот избор на 3/8" или 1/2" и еден 1-1/4" додатен шеф.

Главните карактеристики

Избор на клиент