.

.

Бел + Howell TacLight Фенер Преносни LED Расклопна Кампување & Отворено Факелот

Бел + Howell TacLight Фенер Преносни LED Расклопна Кампување & Отворено Факелот

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Два пати светло како обичен фенер.Колабира помали отколку Паметен телефон.Тежи помалку од една фунта.Изграден да издржи екстремни температури.Бара 3 AAA батерии (не се вклучени).Овде кога ви треба, без разлика каде се наоѓате.На Tac Light Фенер со Бел + Howell е една од најтешките фенер таму, да издржи екстремни temps и услови.Само еден фенер секогаш можете да секогаш се потпираат на без разлика каде се наоѓате.

Главните карактеристики

Избор на клиент