.

.

Intex 58894EP 18-Џеб Suntanner Дневна 74x28

Intex 58894EP 18-Џеб Suntanner Дневна 74x28

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

74" X 28".Јасно врвот, рефлексивни сребро дното. 2 воздушни комори.Серпентина-носечка конструкција.Јас-зрак перница.Intex Рекреација Корп дистрибуира airbeds, над-земјата базени, бањи, играчки, мебел, чамци и повеќе.Ние сме дел од светот семејство на компании со повеќе од 40 години од историјата зад нас.Нашата визија е да бидеме најпрепознатливите, доверлив и иновативна компанија во нашата индустрија.Ние рутински тест готови производи, за да бидете сигурни дека тие се исполнат нашите прифатени стандарди за квалитет, сигурност и вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент