.

.

Duckura Играчки за Деца Момче Девојки, Октопод Меур Производител Компресор Машина за Деца Отворено Надвор од Игра, Божиќ, Роденденот Играчки Подароци за Децата

Duckura Играчки за Деца Момче Девојки, Октопод Меур Производител Компресор Машина за Деца Отворено Надвор од

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Duckura автоматско октопод меур машина може да произведе многу меурчиња, години ќе љубов брка околу изворот и дербито на поп нив.Симпатична симулирани октопод изглед со смешни испакнати очи и 8 оружје ќе се фати деца' очи лесно.На оружје ќе се движи како октопод да се направи меурчиња еднаш вклучен.Овој меур производител машина е дизајниран со рамна,поддршка за база.Премијата и здрав АБС материјал.Лесно да се рефил и чиста.Костим за внатрешна бања време, партија, отворен двор и дворот.Идеален за 1-от роденден на Божиќ подароци за возраста 2 3 4 и 18 месеци стари, момчиња и девојки.Пакетот вклучува 1 октопод меур машина(работат со 4 АА батерии, не се вклучени), 2 шише меур решенија, 4 воздушни перници на концентрира меур refills.Duckura октопод меур машина ќе донесе бескрајна меурчиња забава за вашите деца.Симпатична октопод со испакнати очи и се движи грбот е прилично кул и интересни.Одличен избор за Роденден, бања време, отворено кампување, двор и дворот забава.Октопод меур компресор е костим за деца момчиња и девојки.Одлично за роденден подароци.Идеален за Деца Партија резерви.Меурчиња излезе додека октопод се врти.Децата уживаат во бескрајни меурчиња забава, работи со среќа и пукање нив.Пакетот Вклучува.

Главните карактеристики

Избор на клиент