.

.

weemoment Итни Оган Избега Скала Пламен Отпорни Безбедност Скалилата со Куки – Брзо да се Распоредат и Лесен за Употреба - Компактен и Лесен за Чување - Обновливи

weemoment Итни Оган Избега Скала Пламен Отпорни Безбедност Скалилата со Куки – Брзо да се Распоредат и Лесен

DEN 1672.56

Пристапност
Во достапна форма

СОЛИДНА & СТАБИЛНА ДИЗАЈН : Нашиот оган безбедност скала е направен со користење само на највисок квалитет на дебело јаже и смола за да ви обезбеди со солидна безбедност на скала која ќе може да смета во случај на вонредна состојба.Благодарение на своите трајни изградба,се прави тоа мора да се има за секој дом или канцеларија која сака да остане безбеден.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО WINDOWS : за итен случај може да се случи било каде во било кое време која е причината зошто ние го дизајнираше овој две-приказна се тркалаат оган скала за да ви обезбеди безбеден и лесен начин да се избега.Тоа може да се користи на прозорецот рамки на сите големини благодарение на тешки-должност Carabins што го прави одличен избор за хотел, канцеларија, училиште, станбена зграда rescues и повеќе!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & БРЗО ДА се РАСПОРЕДАТ : Ова итни оган евакуација скала е дизајниран со практичноста и пристапност во умот.Тоа го поставува во секунди и не бара никакви алатки за да го постави или да се соберат за тоа.Поле НА ПРИМЕНА : подземни спасување, спасување пожар, итен избега.Здрав и лесен за користење, заштеда на време и напор, и супериорен товарот.КОМПАКТЕН & ПРЕНОСНИ : Благодарение на својот компактен дизајн и лесна, тоа лесно може да се преземат за да одат или се чуваат под вашиот кревет, во плакари или обесени околу прозорци без преземањето премногу простор.Оваа итни скали е лесно да се користи за возрасни и деца, додека на лесни им овозможува дури и на децата да се носат со леснотија.Големина : 3 M.

Главните карактеристики

Избор на клиент