.

.

Wrangler Authentics Жените Authentics Тексас Јакна

Wrangler Authentics Жените Authentics Тексас Јакна

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тексас.Копче затворање.ГАРДЕРОБА ГЛАВЕН.Дојде дожд или сјај, класичен тексас јакна, секогаш ќе имате резервна.Овој стилски се на гардероба главен е дизајниран за да заврши било која се погледне.Најдобро од сè, тоа никогаш нема да одат надвор на стил.ПОКАЧЕНА КЛАСИЧЕН.Заврши со копче затворање, оваа гардероба класичен ќе ви даде изглед те сакам без да се загрозат удобност.АЖУРИРАЊЕ НА ВАШИОТ ИЗГЛЕД.Достапна е во повеќе бои опции за сите прилики, го носат овој жан јакна над се облекуваат за датум за ноќ или за дополнителна слој на топлина на ладилникот вечер надвор.СИТЕ-ДЕН УДОБНОСТ.Направени од мек памук комбинација, овој автентичен тексас јакна е дизајниран да flex во нормално во ограничени области - удобност и мобилност во текот на целиот ден.ДОДАДЕНИ СКЛАДИРАЊЕ.Изградени со лопата размавта џебови и вертикална велт пред џебови, ова тексас јакна има лесен пристап за складирање за сите на своите основни потреби.Од 1947 година, Wrangler ги одржува немилосрдните заложба за квалитет облека изграден да се вклопи во вашиот живот.Wrangler го исполнува вашиот плакар со класичен snap кошули, блузи и tees, јакни и тексас дека ти ги удобно во вистинска западен стил.Во и надвор од седлото, жените западен линија е функционален, модерен и е подготвен да ја погоди градот кога и да сте.Ова е Wrangler, направен за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент