.

.

ZEROYAA Мажите Долг Ракав Фустан, Кошула Солидна Тенок Одговара Секојдневен Бизнис Формално Копчето До Маици со Џеб

ZEROYAA Мажите Долг Ракав Фустан, Кошула Солидна Тенок Одговара Секојдневен Бизнис Формално Копчето До Маици

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук & Полиестер.Увезени.Копче затворање.Измијте ладно.Машина за Миење Ладно Внатре Од / Без хлор се мијат и ниско железо.Ве молиме да се мијат со слични бои.Мека/Дише Тенка Ткаенина/Добар Избор за Пролет ,Лето и рана Есен/Долг Ракав/Дизајн од Страна на кореја.Формално Фустан, Кошула за Мажи/Различни Бои/Опремени/ве Молиме имајте во предвид дека на телото гради варира во зависност од лицето, па затоа, детални големина информации треба да се ревидира.Повик/Бизнис/Работа/Датира/Партија/погоден за различни прилики/Совршен Подарок за семејства, пријатели или дечко.Боја Напомена : Поради следење на поставки, следење на пиксели дефиниции, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.Ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.Сепак, боите се предвидувањата секогаш произведуваат на вистинските бои.Дизајн инспирација : Едноставно Да се Екстремни.Не еластична ткаенина.Големина На Забелешка : . 1.Ве молиме имајте во предвид дека на телото гради варира во зависност од лицето, па затоа, детални големина информации треба да се ревидира. 2.Како резултат на различните мерки,ве молиме прифатете 1~3 cm грешки.Боја Аберации : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја,ве молиме овозможи разумна боја разлика.

Главните карактеристики

Избор на клиент