.

.

FirsTime & Ко. Старк Злато Вгнездување на Крајот Табела 2-Парче Сет, Американски Направена, Злато, 18 x 18 x 21 ,

FirsTime & Ко. Старк Злато Вгнездување на Крајот Табела 2-Парче Сет, Американски Направена, Злато, 18 x 18 x

DEN 1908.96

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА РАБОТИ – Нашите Firs Time & Ко.Старк Злато Вгнездување на Крајот Табела 2-Парче Сет има поголем табелата со 21" висина, 18" ширина и 18" длабочината, а помал табела со 19.5" висина, 13" ширина и 13" длабочина.ТОА Е ВО ДЕТАЛИТЕ – Оваа рунда 2-парче гнездење маса во собата е направена од метал, кој отворен гнездење дизајн во luxe злато заврши и стакло врвот да се даде совршен глам жалба.ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО се ЧИНИ – Ова акцент на маса, исто така може да се користи како крај маса или entryway акцент.СОВРШЕН ДОПИР – Нашите Firs Time & Ко.Старк Злато Вгнездување на Крајот Табела е голема, домот акцент парче на секој дом или канцеларија.МОДЕРНИОТ СТИЛ - Дали се пресели во нов дом или во потрага по подарок, да се направи акцент изјава во вашиот entryway, кујна, дневна соба или бања со стилски и декоративни Модерна и Глам парче од Firs Time & Ко.Стил : Вгнездување На Крајот Маси.

Главните карактеристики

Избор на клиент