.

.

Вокер Lumiled Среден Век во Модерната Линискиот се Справи со Дрво Ноќната Страна на Маса Спална соба за Складирање Фиока и Полица Ноќни Крајот на Маса, 2 Фиока, Карамел

Вокер Lumiled Среден Век во Модерната Линискиот се Справи со Дрво Ноќната Страна на Маса Спална соба за Складирање

DEN 2601.60

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 24" H x 20" L x 16" W - Фиока : 7.25" H x 15.75" L x 11.75" В Направени од цврст борови дрва во земјите-членки заврши.Пар со појавување на салон за комплетен спална соба во собата.Вклучува 1 ноќната.Поддржува до 50 кг.Боја : Карамел | Големина : 1 пакет | Стил : 2 Фиока.

Главните карактеристики

Избор на клиент