.

.

4 Пакет Големи Количка за Преносни Pop-Up Кошница Мрежа Забавува за Перење Валкани Алишта Торба за Чување Корпа за Спална соба, Детска Соба, и Патување, Избрани Боја

4 Пакет Големи Количка за Преносни Pop-Up Кошница Мрежа Забавува за Перење Валкани Алишта Торба за Чување Корпа

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Голем Капацитет : Направена со трајни и флексибилни мрежа, со 27"x 14" x 14", кој може да се одржи повеќе облека од обично перење торби и кошеви.Здрав Мрежа Изградба : се Направени од издржлив и здрав премиум челик жица за да се одржи полно оптоварување на перење, додека одржување на тоа свежи и да се зачува простор.Издржливи мрежа материјал овозможува на воздухот да циркулира со цел да се елиминира влага и мириси.Дизајн : Количка за дизајн, да го пореметат е лесно да pop-up, кога ќе го користите и поклопецот за да се зачува простор.Удобен за носење и да зачувате простор без разлика оди да патуваат или во дом.Примена : Home Nite свитлива кошница може да се користи како перење забавува, играчка кошница, внатрешна/надворешна носи торба, намирници складирање, плажа торба.И тие се погодни за патување, дома, колеџ дом, кампување во дивината, итн.Пакет : 4 x перење попречи / Големина и Пакет : pop-up големина, 27" * 14" * 14", укината големина, 9" x 8.5" x 0.5".Избрани Бои : Зелена Сина, Портокалова Розова и Црвена боја.Спецификација : Чување тип : свитлива Големина pop-up големина : 27" * 14" * 14", укината големина : 9" * 8.5" Пакетот вклучува : 4 x перење забавува , Избрани Бои Функција : Pop-Up Попречи е голем простор saver за вашиот дом.На трајни мрежа материјал овозможува максимална циркулацијата на воздух therby чување облека свежи Идеален за стан колеџ, кампување и соби, Голема за дома, хотел или патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент