.

.

BELLEZE 50 Инчи Складирање Отоманската Клупата, Тапациран Tufted Faux Кожа, Пена Поместена Големи Правоаголни подложка за нозе, Дневна Соба Мебел - Arlington (Brown)

BELLEZE 50 Инчи Складирање Отоманската Клупата, Тапациран Tufted Faux Кожа, Пена Поместена Големи Правоаголни

DEN 2616.00

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Кафена Нашата компанија се зголеми од желба да се модернизира на мебел индустрија.Добиете инспирација за декорирање на вашиот простор со купување на изборот на Кујната & трпезарија мебел во Belleze денес.Со Bellezes широк избор на кујна и трпезарија мебел решенија, можете да бидете сигурни дека вашиот простор е пријатна и добредојде од денот ќе се движи во.Убава орев заврши на дрво дрво дава изгледаат и се чувствуваат на вистинско дрво и парови со аглеста вистинско дрво нозе за луксузен средината век модерен изглед.Дали вашиот простор е голем или мал, овие пријатна дневна соба мебел ќе помогне да се создаде пријатна и поканува на животната средина да се ужива со сите година.Без разлика дали сте чување на играчки, облека, чевли или ќебиња, многу простор е достапен. [ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ] На шарки капак лесно реквизити нагоре, откривајќи пространа внатрешност.[КЛАСИЧНА ЕЛЕГАНЦИЈА] Овој складирање отоманската носи класичен стил на entryway, дневна соба или во спалната соба.Фокусирање на квалитетот и современиот дизајн, ние нудиме софистицирани дома декор за да помогне да се создаде вашиот инспириран начин на живот.На полицата може да се организира книги и списанија, како да се задржи вашата маса топ средена слободни.Вашата спална соба не е само место за спиење и облекување, но тоа е, исто така, вашите лични светилиште во рамките на домот. [УДОБНА ПЕРНИЦА] Пена соочи претстава која сама по поддршка на cushioned врвот, се обезбедува удобен за седење или релаксирачки место за одмор на вашите нозе.Кујната и трпезаријата се срцето на секој дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент