.

.

HigherHuman Безбедност S'Mores – Најбезбедните Smores Печење Стап – Дете Пријателски Campfires Skewers за Печење Marshmallows и Hotdogs (4)

HigherHuman Безбедност S'Mores – Најбезбедните Smores Печење Стап – Дете Пријателски Campfires Skewers за Печење

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОБЕЗБЕДНО ПЕЧЕЊЕ - Уникатен обратна prongs задржи деца безбеден од случајно stabbing од кампот на пожар стапчиња.TELESCOPING СТАПОВИ - ги Задржи сите безбедно растојание од оган и колапс за лесни за складирање.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - Тешки нерѓосувачки челик предници храна се безбедни и нема да рѓа.МНОГУ намени - Печено marshmallows, направи smores, готви hotdogs и колбаси во текот на bonfire или пожар јама.СУПЕРИОРЕН КАМПУВАЊЕ ДОДАТОЦИ - Посилни и побезбедни од остри бамбус стапчиња + побезбеден од други метални skewers.Објектот Пакет Количина : 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент