.

.

BigMouth Inc. Driftin' Патка Реката Цевка - Ултра Издржлив, Лесен-Надува Винил Патка Сплав со Зграби n' Latch Јаже и Удобен Мрежа Седиште, Одлична за Реката Рафтинг и Подвижна со П

BigMouth Inc. Driftin' Патка Реката Цевка - Ултра Издржлив, Лесен-Надува Винил Патка Сплав со Зграби n' Latch

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

УДОБНО : Wile далеку вашиот ден во навистина фантастичен начин со релаксирачка во супер меки, екстра удобен мрежа капка седиште во оваа патка реката сплав.И вграден во купот на носителот значи вашиот пијалок не треба да биде оставена назад во кујната контра!.ИЗДРЖЛИВИ : Оваа патка сплав е произведен со помош на ултра-трајни 18-мерач винил, екстра дебели за да се спречи punctures и outlast конкурентски производи.ЛЕСНО се НАДУВА И РАЗБИВАМ : На цевка воздушен вентил е лесно да се надува и вклучува брзо ослободување за брзо дефлација.Оваа driftin' паторот е лесно за чување кога самопочит, што го прави ова идеален производ за да се донесе на базени и водни паркови.SAFE : Ова 57" x 48" x 25" сплав е доволно голем за да се задржи стабилен во преполната базен средини.Повеќе воздушни комори се подобри стабилноста, и Земи n' Latch јаже, го прави лесно да се задржи пријатели блиску или децата безбедно.КЛАСИЧЕН ГОЛЕМА УСТА : Нашата патка реката сплав е класичен Big Mouth Inc, што значи комфор и квалитет.Од 2004 година, Big Mouth има доминира на начинот на живот сцена со забава, смешни, и на друг начин срамота дизајни за дома декорација, drinkware, базени итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент