.

.

Smartwool Jovian Шари - за Жени

Smartwool Jovian Шари - за Жени

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

Merino Волна.Направени во САД или Увезуваат.Машина За Миење.На On-The-Go Sock : Забава линии и бои се направи Jovian Мрачно sock соодветно за секој ден од вашиот go-go-go живот; направен со не-чеша, висока-перформанси Merino волна, овие членови на екипажот чорапи нуди совршена комбинација на перформансите, се чувствуваат и стил.Напредни Sock Технологија : Амортизирање под целата нога помага во намалување на заморот, како поддршка лак подготвуваат го подобрува удобност, и потесен жените-специфични одговара обезбедува sock останува стави подобро.Удобност, Топлина, Перформанси : Нашата дише чорапи фитил влага и се спротивстави на мирис, чување на вашите нозе сува и среќни; дизајниран за сестрана носат, нашето удобно чорапи се задржи кул кога е жешко во лето кога не е така.Започнете ние им помогнам на границите на иновации за да ги подигнете вашите перформанси, без разлика дали сте на пешачки патеки, ски-падините, трим-патеки, или при извршување на секојдневните активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент