.

.

menolana Тешки Дијагонала Сечење Клешти Рекет Stringing машинската Додатоци

menolana Тешки Дијагонала Сечење Клешти Рекет Stringing машинската Додатоци

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Основна алатка за било тениски рекети жила.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, градежништвото со пластични обложени рачки за удобност и трајност.Голема додатоци за сечење на конците кога stringing на рекети.Бадминтон тениски рекет рекети stringing алатка дијагонала сечење клешти.Лесен и компактен, лесен за употреба.Опис : - Бадминтон тениски рекет рекети stringing алатка дијагонала сечење клешти - суштинска алатка за било тениски рекети жила - Голема додатоци за сечење на конците кога stringing на рекети - Високо квалитетни нерѓосувачки челик конструкција со пластични обложени рачки за удобност и трајност - Лесен и компактен, лесен за use Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик, пластика - Вкупна Должина : Околу. 9.5 cm/3.74 инчен - Вилицата Должина : Околу. 1.5 cm/0.59 инчен - Боја : Црна, silver Package Вклучува : 1 Парче Дијагонала Сечење Pliers Note : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ви благодариме !.

Главните карактеристики

Избор на клиент